ÖDÜLLER

Türk Metal Sendikası tarafından, 7.Mart 2020 tarihinde  verilen, Emek Dostu Akademisyen Ödülü

Yurtdışı kuruluşlardan RESEARCH FORA tarafından 14-15 Aralık 2019 da, Dubai de düzenlenen "International Conference on Management, Economics & Social Science (ICMESS) Kongresinde bilim kurulunca "En Mükemmel Akademik çalışma" birincilik  ödülü.

KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ (KADEM) tarafından, 7 Mart  2019 tarihinde İbni Haldun Üniversitesi ve KADEM işbirliğinde gerçekleştirilen  V. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresinde, ” Kadın ve Bakım: Evde Yaşlı ve Hasta Bakım Hizmetlerinin Toplumsal Etkinliği” başlıklı tebliğ ile,  yayın ikincilik ödülü.

Bursa Barosu, Güçlü Kadınlar Başarı ödülü. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği konusundaki akademik çalışmalarım nedeni ile, 8 Mart 2018

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) tarafından 8. Düzenlenen "İş Yaşamındaki Başarılı Kadın" BUİKAD ödüllerinden, Eğitime vermiş olduğum katkılar nedeniyle BUİKAD ÖZEL ÖDÜLÜ. 06.03.2017

Uludağ Üniversitesi Bilim Sanat Hizmet ve Başarı ödülleri kapsamında, 2014 yılı Sosyal Bilimler Alanında " Atıf Kategorisi" Ödülü (5000 Tl teşvik ödülü)

Uludağ Üniversitesi Bilim Sanat Hizmet ve Başarı ödülleri kapsamında, 2013 yılı Sosyal Bilimler Alanında Çalışma Psikolojisi Anabilim Dalı olarak "Grup Başarı " Ödülü (5000 Tl teşvik ödülü)

Uludağ Üniversitesi 25 yıl Hizmet ödülü

Uludağ Üniversitesi Bilim Sanat Hizmet ve Başarı ödülleri kapsamında, 2012 yılı Sosyal Bilimler Alanında "Yıllık Yayın ve Sanatsal Performans kategorisi" ödülü (5000 Tl teşvik ödülü)

Uludağ Üniversitesi Bilim Sanat Hizmet ve Başarı ödülleri kapsamında, 2012 yılı Sosyal Bilimler Alanında " Atıf Kategorisi" Ödülü (5000 Tl teşvik ödülü)

Uludağ Üniversitesi Bilim Sanat Hizmet ve Başarı ödülleri kapsamında, 2012 yılı Sosyal Bilimler Alanında " Bilim ve Sanat Kategorisi" Ödülü  (10.000 TL Teşvik ödülü)

Uludağ Üniversitesi Bilgilendirme ve AR-GE günleri 15-16 Kasım 2011  " Nuran Bayram, Neslihan Sam, Serpil Aytaç, Mustafa Aytaç, Nazan Bilgel- Sosyal Dışlanma" başlıklı Poster ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Poster birincilik ödülü

Uludağ Üniversitesi İİBF 2008 yılı Uluslararası Yayın ikincilik ödülü